no.inspirationclassic.com

17 Nydelige ideer til et fijngenoegenisk bryllupstema

Transport dine gjester til et ørkenunderland med et Southwestern-tema bryllup . Dette temaet gjør det mulig for deg å bli virkelig kreativ med Big Day og alle DIY bryllup ideer du har for det. Moderne bohemsk stil - fra naturlige elementer som drømmespettere til fargerike meksikanske serier - vil resultere i et bryllup fullt av unike detaljer som dine venner og familie er sikker på å elske og huske. Og Instagram tungt;)

wedding2

1. Mønstret puter: Meksikanske serape print accent puter legger til perfekt Southwestern touch til ditt salongområde. ( Utleie via Arkivutleie, bilde via Jenny Smith / @ jennysmithandco )

wedding1

2. Natural Centerpieces: Fyll glassglass med bønner eller elvesteiner og ta en topp med en saftig til å gi bordene en sørvestlig følelse. ( Eventdesign via Crosby + Jon / @crosbyandjon; bilde via Dana Grant / @danagrantphoto )

wedding17

3. Friluftsfulle invitasjoner: Lag en invitasjonspakke som utgjør en fri spirituert eleganse og rike tekstelementer. Frodige floraler kombineres med nyanser av gull og myke hvite som er pakket med en flettet ledning og forseglet med elfenben. (Skrivesaker via East Six Invitations / @east_six)

wedding16

4. Lace Dream Catchers. Gjør et drømmeland til det lykkelige paret med en bakgrunn av blonder drømfangere. (Foto via Elizabeth Fogarty Photography / @lizfogarty)

wedding15

5. Sunset-Hued Flower Crowns: Legg til en lys blomsterkrone og myke bølger for å fullføre ditt brudebilde. (Hair + Makeup via Fiore Beauty / @fiorebeauty; foto via Bryce Cove / @brycecoveyphoto)

wedding14

6. Unik Smykker: Tilpass bryllupsdagen med lekende, jordfarget øredobber og et bohemt anheng. (Smykker via Flawed Perfection Smykker / @meganluvsjewels; foto via Chris Wojdak / @chriswojdak)

wedding13

7. Broderi: Dekk trebord med brodert bordløper, vevde kurver og fargerike stearinlys. (Utleie via funnet utleie / @foundrentals; bilde via Studio EMP / @joel_studioemp)

wedding12

8. Fargeservert varm: Punch opp din bordinnstilling med fargerike sengetøy og legg til et personlig preg med Aztec-print bærbare og feather name cards. (Event Design via Harmony Creative / @harmonycreative; foto via Michelle Rene / @ michelle.rene.photography)

wedding11

9. Skjerf som blomst Wraps: Design et komfortabelt salongmiljø med meksikanske serapes og et telt. (Foto via Jillian Rose Photography / @jillrosephoto)

wedding10

10. Bright Garland: Spru opp ryggen på dine gjesters stoler med lyse geometriske kranser. (Event Design via Jove Meyer Events / @jovemeyer; foto via Jacob Murphy / @jacobbmurphy)

wedding9

11. LOTS of Feathers: La dine gjester vite hvor de skal bli sittende for mottaket med mini drøm fanger aksentert med fjær. (Wedding Planner via LVL Events / @lvlweddings; bilde via DNA Wiley / @dnawylie)

wedding8

12. Piler for! Tilpass din cocktailtid med en tilpasset bar komplett med lyse håndmalte piler. (Event Design via Magnolia Bluebird / @Mbbde; foto via Hannah Hudson / @hannahhudsonphotography)

wedding7

13. Sweet Dream Place Settings: Send dine gjester hjem for å drømme de søteste drømmene med en fjæret drømfanger som din tjeneste. (Foto via Michelle Mishina Photography / @mishinaphoto; Napkin via årsak Vi kan Hendelser / @causewecanevents og Amber Events / @amberevents)

PlumPrettyRobe

14. Perfekt for bilder: Kast en nydelig kimono som denne ($ 195 for tre) før du glir inn i kjolen din slik at du ser pent ut som noen gang mens du blir klar. (via Plum Pretty Sugar / Plumprettysugar)

wedding5

15. Southwestern Lagre Datoer: Stil din snail mail med en intrikate fliser og vintage poststempler. (Skrivesaker via Underwood Letterpress / @underwoodletterpress; foto via Megan Roth)

wedding4

16. Matchende menyer: Legg til morsomme aksenter til dine bordinnstillinger og menyer som lærstrender, perler og fargerike fjær. (Skrivesaker via Whimsique Invitasjoner / @whimsiqueinvitations; foto via Half Full Photography /@wearehalffull)

wedding3

17. Mer Snøre Vennligst: Bytt ut ladere med intrikate blonder drømmekupere. (Floral Design via Wisteria Lane Floral Design Studio; Dreamcatcher via Megan Ondercin Event Design / @meganondercin; bilde via Studio EMP / @joel_studioemp)

Hvilke av disse innredningsideer er din favoritt? Del i kommentarene nedenfor.